satın almak BYCHPS ile CR2010-JW-103ELF
Garanti ile satın alın
| Hata payı: | ±5% |
|---|---|
| sıcaklık Katsayısı: | ±200ppm/°C |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 2010 |
| Boyut / Boyut: | 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm) |
| Dizi: | CR2010 |
| Direnç (Ohm): | 10k |
| Güç (Watt): | 0.5W, 1/2W |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 2010 (5025 Metric) |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 155°C |
| Sonlandırmalarında Sayısı: | 2 |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 13 Weeks |
| Üretici parti numarası: | CR2010-JW-103ELF |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.028" (0.70mm) |
| Özellikler: | - |
| Başarısızlık oranı: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | 10k Ohm ±5% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Thick Film |
| Açıklama: | RES SMD 10K OHM 5% 1/2W 2010 |