satın almak BYCHPS ile CSD19502Q5BT
Garanti ile satın alın
| Id @ Vgs (th) (Max): | 3.3V @ 250µA |
|---|---|
| Vgs (Maks.): | ±20V |
| teknoloji: | MOSFET (Metal Oxide) |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 8-VSON (5x6) |
| Dizi: | NexFET™ |
| Id, VGS @ rds On (Max): | 4.1 mOhm @ 19A, 10V |
| Güç Tüketimi (Max): | 3.1W (Ta), 195W (Tc) |
| paketleme: | Original-Reel® |
| Paket / Kutu: | 8-PowerTDFN |
| Diğer isimler: | 296-44043-6 |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 12 Weeks |
| Üretici parti numarası: | CSD19502Q5BT |
| Giriş Kapasitesi (Ciss) (Max) @ Vds: | 4870pF @ 40V |
| Gate Charge (Qg) (Maks) @ Vgs: | 62nC @ 10V |
| FET Tipi: | N-Channel |
| FET Özelliği: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | N-Channel 80V 100A (Ta) 3.1W (Ta), 195W (Tc) Surface Mount 8-VSON (5x6) |
| Sürücü Gerilimi (Maks Rd, Min Rd Salı): | 6V, 10V |
| Kaynak Gerilim boşaltın (VDSlerin): | 80V |
| Açıklama: | MOSFET N-CH 80V 100A SON5X6 |
| Akım - 25 ° C'de Sürekli Boşaltma (Id): | 100A (Ta) |