satın almak BYCHPS ile CSR2512A0R01F
Garanti ile satın alın
| Hata payı: | ±1% |
|---|---|
| sıcaklık Katsayısı: | ±50ppm/°C |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 2512 |
| Boyut / Boyut: | 0.250" L x 0.118" W (6.35mm x 3.00mm) |
| Dizi: | CSR |
| Direnç (Ohm): | 0.01 |
| Güç (Watt): | 2W |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 2512 (6432 Metric) |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 170°C |
| Üretici parti numarası: | CSR2512A0R01F |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.035" (0.90mm) |
| Özellikler: | Current Sense |
| Başarısızlık oranı: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | 0.01 Ohm ±1% 2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Current Sense Metal Element |
| Açıklama: | RES SMD 0.01 OHM 1% 2W 2512 |