satın almak BYCHPS ile CTSLV315TG
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 2.375 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| tip: | Fanout Buffer (Distribution), Divider, Multiplexer, Translator |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 8-MSOP |
| Dizi: | - |
| Oran - Giriş: Çıkış: | 1:2 |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Çıktı: | LVDS, LVPECL |
| Diğer isimler: | CTX1326TR |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| Devre sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | CTSLV315TG |
| Giriş: | Clock |
| Frekans - Max: | 1.6GHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | Clock Fanout Buffer (Distribution), Divider, Multiplexer, Translator IC 1.6GHz 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Diferansiyel - Giriş: Çıkış: | No/Yes |
| Açıklama: | IC CLOCK BUFFER 1:2 1.6GHZ |
| Email: | [email protected] |