satın almak BYCHPS ile CTX33-18428-R
Garanti ile satın alın
| Hata payı: | ±20% |
|---|---|
| Boyut / Boyut: | 0.450" L x 0.450" W (11.43mm x 11.43mm) |
| perdeleme: | Unshielded |
| Dizi: | OCTA-PAC® |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | 4-SMD |
| Diğer isimler: | Q5396740GG |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| Rulo sayısı: | 2 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 17 Weeks |
| Üretici parti numarası: | CTX33-18428-R |
| Yükseklik: | 0.190" (4.83mm) |
| Genişletilmiş Açıklama: | Unshielded Coil Inductor Array 4-SMD |
| Açıklama: | INDUCT ARRAY 2 COIL SMD |
| DC Direnç (DCR) - Serisi: | - |
| DC Direnci (DCR) - Paralel: | - |
| Email: | [email protected] |