satın almak BYCHPS ile CW010R6800JS73
Garanti ile satın alın
| Hata payı: | ±5% |
|---|---|
| sıcaklık Katsayısı: | ±90ppm/°C |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | Axial |
| Boyut / Boyut: | 0.375" Dia x 1.781" L (9.52mm x 45.24mm) |
| Dizi: | CW |
| Direnç (Ohm): | 0.68 |
| Güç (Watt): | 13W |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | Axial |
| Çalışma sıcaklığı: | -65°C ~ 350°C |
| Sonlandırmalarında Sayısı: | 2 |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 7 Weeks |
| Üretici parti numarası: | CW010R6800JS73 |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | - |
| Özellikler: | Moisture Resistant |
| Başarısızlık oranı: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | 0.68 Ohm ±5% 13W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound |
| Açıklama: | RES 0.68 OHM 13W 5% AXIAL |