satın almak BYCHPS ile CW02B1R500JS70
Garanti ile satın alın
| Hata payı: | ±5% |
|---|---|
| sıcaklık Katsayısı: | ±50ppm/°C |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | Axial |
| Boyut / Boyut: | 0.188" Dia x 0.562" L (4.78mm x 14.27mm) |
| Dizi: | CW |
| Direnç (Ohm): | 1.5 |
| Güç (Watt): | 3.75W |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | Axial |
| Diğer isimler: | CWC-1.5TR |
| Çalışma sıcaklığı: | -65°C ~ 350°C |
| Sonlandırmalarında Sayısı: | 2 |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 20 Weeks |
| Üretici parti numarası: | CW02B1R500JS70 |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | - |
| Özellikler: | Moisture Resistant |
| Başarısızlık oranı: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | 1.5 Ohm ±5% 3.75W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound |
| Açıklama: | RES 1.5 OHM 3.75W 5% AXIAL |
| kompozisyon: | Wirewound |
| Email: | [email protected] |