satın almak BYCHPS ile CW100505-1N0D
Garanti ile satın alın
| tip: | Wirewound |
|---|---|
| Hata payı: | ±0.3nH |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 0402 (1005 Metric) |
| Boyut / Boyut: | 0.039" L x 0.022" W (1.00mm x 0.55mm) |
| perdeleme: | Unshielded |
| Dizi: | CW100505 |
| Puanlar: | - |
| Q 'Frekans: | 13 @ 250MHz |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 0402 (1005 Metric) |
| Diğer isimler: | CW100505-1N0DTR CW1005051N0D |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 125°C |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Malzeme - Çekirdek: | Ceramic |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 17 Weeks |
| Üretici parti numarası: | CW100505-1N0D |
| İndüktans: | 1nH |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.024" (0.60mm) |
| Frekans - Deney: | 250MHz |
| Frekans - Rezonans Öz: | 6GHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | 1nH Unshielded Wirewound Inductor 1.36A 45 mOhm 0402 (1005 Metric) |
| Açıklama: | FIXED IND 1NH 1.36A 45 MOHM SMD |
| DC Direnç (DCR): | 45 mOhm |
| Güncel Beğeni: | 1.36A |
| Güncel - Doygunluk: | - |
| Email: | [email protected] |