satın almak BYCHPS ile CY74FCT191CTQCT
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 4.75 V ~ 5.25 V |
|---|---|
| tetik Tipi: | Positive Edge |
| Zamanlama: | Synchronous |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 16-SSOP |
| Dizi: | 74FCT |
| Reset: | - |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 16-SSOP (0.154", 3.90mm Width) |
| Diğer isimler: | CY74FCT191CTQCTE4 CY74FCT191CTQCTE4-ND CY74FCT191CTQCTG4 CY74FCT191CTQCTG4-ND |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| Elementlerin sayısı: | 1 |
| Eleman başına Bit sayısı: | 4 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 2 (1 Year) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 6 Weeks |
| Üretici parti numarası: | CY74FCT191CTQCT |
| Mantık türü: | Binary Counter |
| Genişletilmiş Açıklama: | Counter IC Binary Counter Element 4 Bit Positive Edge 16-SSOP |
| yön: | Up, Down |
| Açıklama: | IC SYNC 4BIT UP/DN CNTR 16SSOP |
| Oranı Sayısı: | - |
| Email: | [email protected] |