satın almak BYCHPS ile CY74FCT2574ATQCT
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 4.75 V ~ 5.25 V |
|---|---|
| tip: | D-Type |
| tetik Tipi: | Positive Edge |
| Dizi: | 74FCT |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 20-SSOP (0.154", 3.90mm Width) |
| çıkış Tipi: | Tri-State, Non-Inverted |
| Diğer isimler: | 296-13635-2 74FCT2574ATQCTE4 74FCT2574ATQCTE4-ND CY74FCT2574ATQCTG4 CY74FCT2574ATQCTG4-ND |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Elementlerin sayısı: | 1 |
| Eleman başına Bit sayısı: | 8 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 2 (1 Year) |
| Max Yayılım Gecikmesi V @ Max CL: | 6.5ns @ 50pF |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 6 Weeks |
| Üretici parti numarası: | CY74FCT2574ATQCT |
| Giriş Kapasitesi: | 5pF |
| Görev, işlev: | Standard |
| Açıklama: | IC D-TYPE POS TRG SNGL 20QSOP |
| Güncel - Normal: | 200µA |
| Akım - Çıkış Yüksek, Düşük: | 15mA, 12mA |
| Email: | [email protected] |