satın almak BYCHPS ile DB2460600L
Garanti ile satın alın
| Gerilim - İleri (Vf) (Max) @ Eğer: | 700mV @ 3A |
|---|---|
| Gerilim - DC Ters (Vr) (Max): | 60V |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | TMiniP2-F2-B |
| hız: | Fast Recovery = 200mA (Io) |
| Dizi: | - |
| Ters Toparlanma Süresi (TAR): | 12ns |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | SOD-128 |
| Diğer isimler: | DB2460600LTR |
| Çalışma Sıcaklığı - Bağlantı: | 150°C (Max) |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 10 Weeks |
| Üretici parti numarası: | DB2460600L |
| Genişletilmiş Açıklama: | Diode Schottky 60V 3A (DC) Surface Mount TMiniP2-F2-B |
| diyodu, tip: | Schottky |
| Açıklama: | DIODE SCHOTTKY 60V 3A TMINIP2 |
| Güncel - Kaçak @ VR Ters: | 350µA @ 60V |
| Güncel - Ortalama Rektifiye (Io): | 3A (DC) |
| Vr, F @ Kapasitans: | 40pF @ 10V, 1MHz |