satın almak BYCHPS ile DB4J406K0R
Garanti ile satın alın
| Gerilim - İleri (Vf) (Max) @ Eğer: | 600mV @ 100mA |
|---|---|
| Gerilim - DC Ters (Vr) (Max): | 40V |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | SMini4-F3-B |
| hız: | Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed |
| Dizi: | - |
| Ters Toparlanma Süresi (TAR): | 900ps |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 4-SMD, Flat Leads |
| Diğer isimler: | DB4J406K0R-ND DB4J406K0RTR |
| Çalışma Sıcaklığı - Bağlantı: | 125°C (Max) |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 11 Weeks |
| Üretici parti numarası: | DB4J406K0R |
| Genişletilmiş Açıklama: | Diode Array 2 Independent Schottky 40V 100mA (DC) Surface Mount 4-SMD, Flat Leads |
| diyodu, tip: | Schottky |
| diyot Yapılandırma: | 2 Independent |
| Açıklama: | DIODE ARRAY SCHOTTKY 40V SMINI4 |
| Güncel - Kaçak @ VR Ters: | 5µA @ 40V |
| Güncel - Ortalama Rektifiye (Io) (Diyot başına): | 100mA (DC) |
| Email: | [email protected] |