satın almak BYCHPS ile DK2A-5V
Garanti ile satın alın
| Gerilim Turn On (Max): | 3.5 VDC |
|---|---|
| Kapat Gerilim (Min): | 0.5 VDC |
| Fesih Stili: | PC Pin |
| anahtarlama Gerilim: | 250VAC, 125VDC - Max |
| Dizi: | DK |
| Yayın Saati: | 8ms |
| röle Tipi: | General Purpose |
| paketleme: | Tube |
| Diğer isimler: | 255-1601 DK2A5V |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 65°C |
| Zaman İşlet: | 10ms |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 13 Weeks |
| Üretici parti numarası: | DK2A-5V |
| Özellikler: | Sealed - Fully |
| Genişletilmiş Açıklama: | General Purpose Relay DPST (2 Form A) 5VDC Coil Through Hole |
| Açıklama: | RELAY GENERAL PURPOSE DPST 8A 5V |
| İletişim Değerlendirme (Güncel): | 8A |
| İletişim Malzeme: | Silver Nickel (AgNi) |
| İletişim Formu: | DPST (2 Form A) |
| bobin Gerilimi: | 5VDC |
| Bobin tipi: | Non Latching |
| bobin Direnci: | 125 Ohms |
| bobin Gücü: | 200 mW |
| Bobin Mevcut: | 40mA |
| Email: | [email protected] |