satın almak BYCHPS ile DMN2005K-7
Garanti ile satın alın
| Id @ Vgs (th) (Max): | 900mV @ 100µA |
|---|---|
| Vgs (Maks.): | ±10V |
| teknoloji: | MOSFET (Metal Oxide) |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | SOT-23-3 |
| Dizi: | - |
| Id, VGS @ rds On (Max): | 1.7 Ohm @ 200mA, 2.7V |
| Güç Tüketimi (Max): | 350mW (Ta) |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Diğer isimler: | DMN2005K-7-ND DMN2005K7 |
| Çalışma sıcaklığı: | -65°C ~ 150°C (TJ) |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 8 Weeks |
| Üretici parti numarası: | DMN2005K-7 |
| Giriş Kapasitesi (Ciss) (Max) @ Vds: | - |
| Gate Charge (Qg) (Maks) @ Vgs: | - |
| FET Tipi: | N-Channel |
| FET Özelliği: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | N-Channel 20V 300mA (Ta) 350mW (Ta) Surface Mount SOT-23-3 |
| Sürücü Gerilimi (Maks Rd, Min Rd Salı): | 1.8V, 2.7V |
| Kaynak Gerilim boşaltın (VDSlerin): | 20V |
| Açıklama: | MOSFET N-CH 20V 300MA SOT23-3 |
| Akım - 25 ° C'de Sürekli Boşaltma (Id): | 300mA (Ta) |