satın almak BYCHPS ile DMN3032LFDB-7
Garanti ile satın alın
| Id @ Vgs (th) (Max): | 2V @ 250µA |
|---|---|
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | U-DFN2020-6 (Type B) |
| Dizi: | - |
| Id, VGS @ rds On (Max): | 30 mOhm @ 5.8A, 10V |
| Güç - Max: | 1W |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 6-UDFN Exposed Pad |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 14 Weeks |
| Üretici parti numarası: | DMN3032LFDB-7 |
| Giriş Kapasitesi (Ciss) (Max) @ Vds: | 500pF @ 15V |
| Gate Charge (Qg) (Maks) @ Vgs: | 10.6nC @ 10V |
| FET Tipi: | 2 N-Channel (Dual) |
| FET Özelliği: | Standard |
| Genişletilmiş Açıklama: | Mosfet Array 2 N-Channel (Dual) 30V 6.2A 1W Surface Mount U-DFN2020-6 (Type B) |
| Kaynak Gerilim boşaltın (VDSlerin): | 30V |
| Açıklama: | MOSFET 2N-CH 30V 6.2A UDFN2020-6 |
| Akım - 25 ° C'de Sürekli Boşaltma (Id): | 6.2A |
| Email: | [email protected] |