satın almak BYCHPS ile DMNH4015SSDQ-13
Garanti ile satın alın
| Id @ Vgs (th) (Max): | 3V @ 250µA |
|---|---|
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 8-SO |
| Dizi: | - |
| Id, VGS @ rds On (Max): | 15 mOhm @ 12A, 10V |
| Güç - Max: | 1.4W, 2W |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Diğer isimler: | DMNH4015SSDQ-13DITR |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 175°C (TJ) |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 16 Weeks |
| Üretici parti numarası: | DMNH4015SSDQ-13 |
| Giriş Kapasitesi (Ciss) (Max) @ Vds: | 1938pF @ 15V |
| Gate Charge (Qg) (Maks) @ Vgs: | 33nC @ 10V |
| FET Tipi: | 2 N-Channel (Dual) |
| FET Özelliği: | Standard |
| Genişletilmiş Açıklama: | Mosfet Array 2 N-Channel (Dual) 40V 8.6A (Ta) 1.4W, 2W Surface Mount 8-SO |
| Kaynak Gerilim boşaltın (VDSlerin): | 40V |
| Açıklama: | MOSFET ARRAY N-CH 40V 8.6A 8SOIC |
| Akım - 25 ° C'de Sürekli Boşaltma (Id): | 8.6A (Ta) |
| Email: | [email protected] |