satın almak BYCHPS ile DP83820BVUW
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 3.3V |
|---|---|
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 208-QFP (28x28) |
| Standartlar: | 1000 Base-X PHY |
| Dizi: | - |
| Protokol: | Ethernet |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | 208-BFQFP |
| Diğer isimler: | *DP83820BVUW |
| Çalışma sıcaklığı: | 0°C ~ 70°C |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | DP83820BVUW |
| arayüzey: | PCI |
| Görev, işlev: | Controller |
| Genişletilmiş Açıklama: | Ethernet Controller 1000 Base-X PHY PCI Interface 208-QFP (28x28) |
| Açıklama: | IC CONTROLLER ETHERNET 208QFP |
| Güncel - Tedarik: | 150mA |
| Email: | [email protected] |