satın almak BYCHPS ile DRV590GQCR
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 2.7 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 48-BGA MICROSTAR JUNIOR (4x4) |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 48-VFBGA |
| Diğer isimler: | 296-18430-2 |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 2 (1 Year) |
| Üretici parti numarası: | DRV590GQCR |
| Genişletilmiş Açıklama: | Thermoelectric Cooler PMIC 48-BGA MICROSTAR JUNIOR (4x4) |
| Açıklama: | IC PWM POWER DVR HI-EFF 48-BGA |
| Güncel - Tedarik: | 4.5mA |
| Uygulamalar: | Thermoelectric Cooler |
| Email: | [email protected] |