satın almak BYCHPS ile DRV8823QDCARQ1
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 8 V ~ 32 V |
|---|---|
| Gerilim - Yük: | 8 V ~ 32 V |
| teknoloji: | Power MOSFET |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 48-HTSSOP |
| Adım Çözünürlük: | - |
| Dizi: | Automotive, AEC-Q100 |
| paketleme: | Original-Reel® |
| Paket / Kutu: | 48-TFSOP (0.240", 6.10mm Width) Exposed Pad |
| Output Yapılandırması: | Half Bridge (8) |
| Diğer isimler: | 296-40077-6 |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Motor Tipi - Stepper: | Bipolar |
| Motor Tipi - AC, DC: | Brushed DC |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 12 Weeks |
| Üretici parti numarası: | DRV8823QDCARQ1 |
| arayüzey: | Serial |
| Görev, işlev: | Driver - Fully Integrated, Control and Power Stage |
| Genişletilmiş Açıklama: | Bipolar Motor Driver Power MOSFET Serial 48-HTSSOP |
| Açıklama: | IC MOTOR DRIVER SERIAL 48HTSSOP |
| Akım - Çıkış: | 1.5A |
| Uygulamalar: | Automotive |
| Email: | [email protected] |