satın almak BYCHPS ile DS1110LE-300+
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 2.7 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Artım dokunun: | 30ns |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 14-TSSOP |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| Musluklar / Adımlar Sayısı: | 10 |
| Bağımsız gecikmeler sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 8 Weeks |
| Üretici parti numarası: | DS1110LE-300+ |
| Görev, işlev: | Nonprogrammable |
| Genişletilmiş Açıklama: | Delay Line IC Nonprogrammable Tap 300ns 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Açıklama: | IC DELAY LN 10TAP 300NS 14TSSOP |
| 1 dokunun gecikme: | 30ns |
| Mevcut Toplam Gecikmeler: | 300ns |
| Email: | [email protected] |