satın almak BYCHPS ile DS1123LE-50+
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 3 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Artım dokunun: | 500ps |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 16-TSSOP |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Diğer isimler: | DS1123LE50 |
| Çalışma sıcaklığı: | 0°C ~ 70°C |
| Musluklar / Adımlar Sayısı: | 256 |
| Bağımsız gecikmeler sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | DS1123LE-50+ |
| Görev, işlev: | 1-Shot, Programmable |
| Genişletilmiş Açıklama: | Delay Line IC 1-Shot, Programmable Tap 127.5ns 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Açıklama: | IC DEL LN 256TAP 127.5NS 16TSSOP |
| 1 dokunun gecikme: | 16.5ns |
| Mevcut Toplam Gecikmeler: | 127.5ns |
| Email: | [email protected] |