satın almak BYCHPS ile DS125BR820NJYT
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 2.5 V ~ 3.3 V |
|---|---|
| tip: | Buffer, ReDriver |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 54-WQFN (10x5.5) |
| Sinyal Koşullandırma: | Input Equalization, Output De-Emphasis |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 54-WFQFN Exposed Pad |
| Çıktı: | CML |
| Diğer isimler: | 296-38575-2 |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| Kanal Sayısı: | 8 |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 2 (1 Year) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 6 Weeks |
| Üretici parti numarası: | DS125BR820NJYT |
| Giriş: | CML |
| Genişletilmiş Açıklama: | Buffer, ReDriver 8 Channel 12.5Gbps 54-WQFN (10x5.5) |
| Açıklama: | IC REDRIVER PCIE/SAS/SATA 54WQFN |
| Gecikme süresi: | 80ps |
| Veri Hızı (Maks.): | 12.5Gbps |
| Güncel - Tedarik: | 220mA |
| Kapasitans - Giriş: | - |
| Uygulamalar: | PCIe, SAS, SATA |
| Email: | [email protected] |