satın almak BYCHPS ile DS1809Z-W10+
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 5V |
|---|---|
| Hata payı: | ±20% |
| Sıcaklık Katsayısı (Tip): | 750 ppm/°C |
| Konik: | Linear |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 8-SOIC |
| Dizi: | Dallastat™ |
| Direnç - Silecek (Ohms) (Tip): | 400 (Max) |
| Direnç (Ohm): | 10k |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Diğer isimler: | 90-1809Z+W10 |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| Musluk Sayısı: | 64 |
| Devre sayısı: | 1 |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| bellek Türü: | Non-Volatile |
| Üretici parti numarası: | DS1809Z-W10+ |
| arayüzey: | Pushbutton |
| Özellikler: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | Digital Potentiometer 10k Ohm 1 Circuit 64 Taps Pushbutton Interface 8-SOIC |
| Açıklama: | IC DALLASTAT SGL 64POS 8SOIC |