satın almak BYCHPS ile DS4520E-W
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 2.7 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 16-TSSOP |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| çıkış Tipi: | Open Drain |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| G / Ç sayısı: | 9 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | DS4520E-W |
| Kesme Çıktı: | No |
| arayüzey: | I²C |
| Özellikler: | EEPROM, POR |
| Genişletilmiş Açıklama: | I/O Expander 9 I²C 16-TSSOP |
| Açıklama: | IC I/O EXPANDER W/MEMORY 16TSSOP |
| Akım - Çıkış Kaynağı / Lavabo: | 12mA |
| Saat Frekansı: | 400kHz |
| Email: | [email protected] |