satın almak BYCHPS ile DS89C387TMEAX/NOPB
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 4.5 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| tip: | Driver |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 48-SSOP |
| Dizi: | - |
| Protokol: | RS422, RS485 |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 48-BSSOP (0.295", 7.50mm Width) |
| Diğer isimler: | DS89C387TMEAX DS89C387TMEAX-ND |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| Sürücüler / Alıcıları sayısı: | 12/0 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | DS89C387TMEAX/NOPB |
| Genişletilmiş Açıklama: | 12/0 Driver RS422, RS485 48-SSOP |
| dubleks: | - |
| Açıklama: | IC LINE DRV CMOS DIF 12CH 48SSOP |
| Veri hızı: | - |
| Email: | [email protected] |