satın almak BYCHPS ile DS90CF364MTDX/NOPB
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 3 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 48-TSSOP |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Original-Reel® |
| Paket / Kutu: | 48-TFSOP (0.240", 6.10mm Width) |
| Diğer isimler: | 296-35382-6 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 6 Weeks |
| Üretici parti numarası: | DS90CF364MTDX/NOPB |
| arayüzey: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | Interface 48-TSSOP |
| Açıklama: | IC RVR PROG LVDS 3.3V 48-TSSOP |
| Uygulamalar: | - |
| Email: | [email protected] |