satın almak BYCHPS ile DS90LV019TMTC
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 3 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| tip: | Transceiver |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 14-TSSOP |
| Dizi: | - |
| Protokol: | LVDS |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| Sürücüler / Alıcıları sayısı: | 1/1 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | DS90LV019TMTC |
| Genişletilmiş Açıklama: | 1/1 Transceiver Full LVDS 14-TSSOP |
| dubleks: | Full |
| Açıklama: | IC DRIVER/RECEIVER LVDS 14-TSSOP |
| Veri hızı: | 100Mbps |
| Email: | [email protected] |