satın almak BYCHPS ile DSC5001R0L
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Kollektör Verici Dağılımı (Max): | 50V |
|---|---|
| Ib, Ic @ Vce Doygunluk (Max): | 300mV @ 10mA, 100mA |
| transistör Türü: | NPN |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | SMini3-F2-B |
| Dizi: | - |
| Güç - Max: | 150mW |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | SC-85 |
| Diğer isimler: | DSC5001R0LTR |
| Çalışma sıcaklığı: | 150°C (TJ) |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 10 Weeks |
| Üretici parti numarası: | DSC5001R0L |
| Frekans - Geçiş: | 150MHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | Bipolar (BJT) Transistor NPN 50V 100mA 150MHz 150mW Surface Mount SMini3-F2-B |
| Açıklama: | TRANS NPN 50V 0.1A SMINI3 |
| Ic @ DC Akım Kazancı (hFE) (Min), Vce: | 210 @ 2mA, 10V |
| Güncel - Kollektör Kesim (Max): | 100µA |
| Güncel - Collector (Ic) (Max): | 100mA |
| Email: | [email protected] |