satın almak BYCHPS ile DST3060DJF
Garanti ile satın alın
| Gerilim - İleri (Vf) (Max) @ Eğer: | 770mV @ 30A |
|---|---|
| Gerilim - DC Ters (Vr) (Max): | 60V |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 8-PDFN (5x6) |
| hız: | Fast Recovery = 200mA (Io) |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 8-PowerVDFN |
| Diğer isimler: | DST3060DJF-ND F7430TR |
| Çalışma Sıcaklığı - Bağlantı: | -55°C ~ 150°C |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 15 Weeks |
| Üretici parti numarası: | DST3060DJF |
| Genişletilmiş Açıklama: | Diode Schottky 60V 30A Surface Mount 8-PDFN (5x6) |
| diyodu, tip: | Schottky |
| Açıklama: | DIODE SCHOTTKY 60V PDFN5X6-8L |
| Güncel - Kaçak @ VR Ters: | 6mA @ 60V |
| Güncel - Ortalama Rektifiye (Io): | 30A |
| Vr, F @ Kapasitans: | - |
| Email: | [email protected] |