satın almak BYCHPS ile ECJ-0EF1E332Z
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Anma: | 25V |
|---|---|
| Hata payı: | -20%, +80% |
| Kalınlığı (Max): | 0.022" (0.55mm) |
| sıcaklık Katsayısı: | Y5V (F) |
| Boyut / Boyut: | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) |
| Dizi: | ECJ |
| Puanlar: | - |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 0402 (1005 Metric) |
| Diğer isimler: | ECJ0EF1E332Z ECU-E1E332ZFQ ECUE1E332ZFQ PCC1735TR |
| Çalışma sıcaklığı: | -30°C ~ 85°C |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount, MLCC |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | ECJ-0EF1E332Z |
| kurşun Stil: | - |
| kurşun Aralığı: | - |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | - |
| Özellikler: | - |
| Başarısızlık oranı: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | 3300pF -20%, +80% 25V Ceramic Capacitor Y5V (F) 0402 (1005 Metric) |
| Açıklama: | CAP CER 3300PF 25V Y5V 0402 |
| kapasitans: | 3300pF |