satın almak BYCHPS ile ECNR175
Garanti ile satın alın
| Gerilim Oylama - DC: | 125V |
|---|---|
| Gerilim Oylama - AC: | 250V |
| Boyut / Boyut: | 1.560" Dia x 7.13" L (39.62mm x 181.10mm) |
| Dizi: | ECNR |
| Tepki Süresi: | Slow |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Cylindrical, Blade Terminals |
| Çalışma sıcaklığı: | - |
| bağlantı Tipi: | Holder |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Erime I²t: | - |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 3 Weeks |
| Üretici parti numarası: | ECNR175 |
| sigorta Tipi: | Cartridge |
| Özellikler: | - |
| Açıklama: | UL CLASS RK-5 TIME DELAY |
| Güncel Beğeni: | 175A |
| Sınıf: | RK5 |
| Anma Gerilimi @ Kapasitesi Breaking: | 200kA |
| Onaylar: | CE, CSA, UL |
| Uygulamalar: | Electrical, Industrial |
| Email: | [email protected] |