satın almak BYCHPS ile ECO-S2GP681EX
Garanti ile satın alın
| Voltaj derecesi: | 400V |
|---|---|
| Hata payı: | ±20% |
| Dağı Kara Boyutu Yüzey: | - |
| Boyut / Boyut: | 1.378" Dia (35.00mm) |
| Dizi: | TS-UP |
| titrek elektrik akımı: | 3A @ 120Hz |
| polarizasyon: | Polar |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Radial, Can - Snap-In |
| Diğer isimler: | ECOS2GP681EX P7420 |
| Çalışma sıcaklığı: | -25°C ~ 85°C |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | ECO-S2GP681EX |
| Ömür boyu @ Sıcaklık.: | 3000 Hrs @ 85°C |
| kurşun Aralığı: | 0.394" (10.00mm) |
| Empedans: | - |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 1.969" (50.00mm) |
| Genişletilmiş Açıklama: | 680µF 400V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 268 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Eşdeğer Seri Direnç): | 268 mOhm @ 120Hz |
| Açıklama: | CAP ALUM 680UF 20% 400V SNAP |
| kapasitans: | 680µF |