satın almak BYCHPS ile ECW-F6184JL
Garanti ile satın alın
| Gerilim Oylama - DC: | 630V |
|---|---|
| Gerilim Oylama - AC: | - |
| Hata payı: | ±5% |
| Sonlandırma: | PC Pins |
| Boyut / Boyut: | 0.709" L x 0.386" W (18.00mm x 9.80mm) |
| Dizi: | ECW-F(L) |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Radial |
| Diğer isimler: | ECWF6184JL P12170 |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 105°C |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 15 Weeks |
| Üretici parti numarası: | ECW-F6184JL |
| kurşun Aralığı: | 0.591" (15.00mm) |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.618" (15.70mm) |
| Özellikler: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | 0.18µF ±5% Film Capacitor 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial |
| ESR (Eşdeğer Seri Direnç): | - |
| Dielektrik malzeme: | Polypropylene (PP), Metallized |
| Açıklama: | CAP FILM 0.18UF 5% 630VDC RADIAL |
| kapasitans: | 0.18µF |