satın almak BYCHPS ile ED400
Garanti ile satın alın
| Gerilim Oylama - DC: | - |
|---|---|
| Gerilim Oylama - AC: | 415V |
| Boyut / Boyut: | 1.496" Dia x 1.969" L (38.00mm x 50.00mm) |
| Dizi: | ED |
| Tepki Süresi: | - |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) |
| Çalışma sıcaklığı: | - |
| bağlantı Tipi: | Bolt Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Erime I²t: | 475000 |
| Üretici parti numarası: | ED400 |
| sigorta Tipi: | Cartridge |
| Özellikler: | - |
| Açıklama: | FUSE CRTRDGE 400A 415VAC CYLINDR |
| Güncel Beğeni: | 400A |
| Sınıf: | - |
| Anma Gerilimi @ Kapasitesi Breaking: | 80kA |
| Onaylar: | - |
| Uygulamalar: | Electrical, Industrial |
| Email: | [email protected] |