satın almak BYCHPS ile EEC-RF0H104
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Anma: | 5.5V |
|---|---|
| Hata payı: | -20%, +80% |
| Sonlandırma: | Through Hole |
| Boyut / Boyut: | 0.531" Dia (13.50mm) |
| Dizi: | RF |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Radial, Can |
| Diğer isimler: | EECRF0H104 |
| Çalışma sıcaklığı: | -25°C ~ 85°C |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 12 Weeks |
| Üretici parti numarası: | EEC-RF0H104 |
| Ömür boyu @ Sıcaklık.: | 2000 Hrs @ 85°C |
| kurşun Aralığı: | 0.197" (5.00mm) |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.374" (9.50mm) |
| Genişletilmiş Açıklama: | 100mF -20%, +80%(EDLC) Supercapacitor 5.5V Radial, Can 40 Ohm 2000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Eşdeğer Seri Direnç): | 40 Ohm |
| Açıklama: | CAP 100MF -20% +80% 5.5V T/H |
| kapasitans: | 100mF |
| Email: | [email protected] |