satın almak BYCHPS ile EEE-HC0J470R
Garanti ile satın alın
| Voltaj derecesi: | 6.3V |
|---|---|
| Hata payı: | ±20% |
| Dağı Kara Boyutu Yüzey: | 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm) |
| Boyut / Boyut: | 0.197" Dia (5.00mm) |
| Dizi: | Automotive, AEC-Q200, HC |
| titrek elektrik akımı: | 46mA @ 120Hz |
| polarizasyon: | Polar |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | Radial, Can - SMD |
| Diğer isimler: | EEEHC0J470R PCE3740TR |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 105°C |
| Üretici parti numarası: | EEE-HC0J470R |
| Ömür boyu @ Sıcaklık.: | 3000 Hrs @ 105°C |
| kurşun Aralığı: | - |
| Empedans: | - |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.228" (5.80mm) |
| Genişletilmiş Açıklama: | 47µF 6.3V Aluminum Capacitors Radial, Can - SMD 3000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Eşdeğer Seri Direnç): | - |
| Açıklama: | CAP ALUM 47UF 20% 6.3V SMD |
| kapasitans: | 47µF |