satın almak BYCHPS ile EEV-FC1A151P
Garanti ile satın alın
| Voltaj derecesi: | 10V |
|---|---|
| Hata payı: | ±20% |
| Dağı Kara Boyutu Yüzey: | 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) |
| Boyut / Boyut: | 0.315" Dia (8.00mm) |
| Dizi: | Automotive, AEC-Q200, FC |
| titrek elektrik akımı: | 172.5mA @ 120Hz |
| polarizasyon: | Polar |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | Radial, Can - SMD |
| Diğer isimler: | EEVFC1A151P PCE3098TR |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 105°C |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | EEV-FC1A151P |
| Ömür boyu @ Sıcaklık.: | 1000 Hrs @ 105°C |
| kurşun Aralığı: | - |
| Empedans: | 400 mOhm |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.244" (6.20mm) |
| Genişletilmiş Açıklama: | 150µF 10V Aluminum Capacitors Radial, Can - SMD 1000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Eşdeğer Seri Direnç): | - |
| Açıklama: | CAP ALUM 150UF 20% 10V SMD |
| kapasitans: | 150µF |