satın almak BYCHPS ile EK 04
Garanti ile satın alın
| Gerilim - İleri (Vf) (Max) @ Eğer: | 550mV @ 1A |
|---|---|
| Gerilim - DC Ters (Vr) (Max): | 40V |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | - |
| hız: | Fast Recovery = 200mA (Io) |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Axial |
| Diğer isimler: | EK 04 DK |
| Çalışma Sıcaklığı - Bağlantı: | -40°C ~ 150°C |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 12 Weeks |
| Üretici parti numarası: | EK 04 |
| Genişletilmiş Açıklama: | Diode Schottky 40V 1A Through Hole |
| diyodu, tip: | Schottky |
| Açıklama: | DIODE SCHOTTKY 40V 1A AXIAL |
| Güncel - Kaçak @ VR Ters: | 5mA @ 40V |
| Güncel - Ortalama Rektifiye (Io): | 1A |
| Vr, F @ Kapasitans: | - |
| Email: | [email protected] |