satın almak BYCHPS ile EL100D10-24N
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Yük: | 3 ~ 100 V |
|---|---|
| Gerilim - Giriş: | 21 ~ 27VDC |
| Fesih Stili: | Quick Connect - 0.187"/0.250" |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | - |
| Dizi: | EL |
| röle Tipi: | Relay |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Module |
| çıkış Tipi: | DC |
| Diğer isimler: | CC2444 |
| Devlet Direnişi (Maks): | 10 mOhm |
| bağlantı Tipi: | Chassis Mount or Panel Mount |
| Üretici parti numarası: | EL100D10-24N |
| Yük akımı: | 10A |
| Genişletilmiş Açıklama: | Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) Module |
| Açıklama: | RELAY SSR 100VDC 10A 21-27VDC QC |
| Devre: | SPST-NO (1 Form A) |
| Email: | [email protected] |