satın almak BYCHPS ile EL1517AIYE
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 5 V ~ 12 V |
|---|---|
| tip: | Driver |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 10-HMSOP |
| Dizi: | - |
| Protokol: | DSL |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | 10-VFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| Sürücüler / Alıcıları sayısı: | 1/0 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Üretici parti numarası: | EL1517AIYE |
| Genişletilmiş Açıklama: | 1/0 Driver DSL 10-HMSOP |
| dubleks: | - |
| Açıklama: | IC LINE DRIVER XDSL DIFF 10-MSOP |
| Veri hızı: | - |
| Email: | [email protected] |