satın almak BYCHPS ile EL240A10-12
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Yük: | 24 ~ 280 V |
|---|---|
| Gerilim - Giriş: | 10 ~ 14VDC |
| Fesih Stili: | Quick Connect - 0.187"/0.250" |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | - |
| Dizi: | EL |
| röle Tipi: | Relay |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Module |
| çıkış Tipi: | AC, Zero Cross |
| Diğer isimler: | CC2128 EL240A10-12-ND |
| Devlet Direnişi (Maks): | - |
| bağlantı Tipi: | Chassis Mount or Panel Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 3 Weeks |
| Üretici parti numarası: | EL240A10-12 |
| Yük akımı: | 10A |
| Genişletilmiş Açıklama: | Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) Module |
| Açıklama: | SSR IP00 280VAC/10A 10-14VDC |
| Devre: | SPST-NO (1 Form A) |
| Email: | [email protected] |