satın almak BYCHPS ile EL240A30-12P
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Yük: | 24 ~ 280 V |
|---|---|
| Gerilim - Giriş: | 10 ~ 14VDC |
| Fesih Stili: | Quick Connect - 0.187"/0.250" |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | - |
| Dizi: | EL |
| röle Tipi: | Relay |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Module |
| çıkış Tipi: | AC, Zero Cross |
| Diğer isimler: | CC2452 |
| Devlet Direnişi (Maks): | - |
| bağlantı Tipi: | Chassis Mount or Panel Mount |
| Üretici parti numarası: | EL240A30-12P |
| Yük akımı: | 30A |
| Genişletilmiş Açıklama: | Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) Module |
| Açıklama: | RELAY SSR 280VAC 30A 10-14VDC ZC |