satın almak BYCHPS ile EL5260IY
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Besleme, Tek / Çift (±): | 5 V ~ 10 V, ±2.5 V ~ 5 V |
|---|---|
| Gerilim - Giriş Ofset: | 1.6mV |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 10-MSOP |
| Dönüş oranı: | 1700 V/µs |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| çıkış Tipi: | - |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| Devre sayısı: | 2 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | EL5260IY |
| Genişletilmiş Açıklama: | Current Feedback Amplifier 2 Circuit 10-MSOP |
| Açıklama: | IC OPAMP CFA 200MHZ 10MSOP |
| Güncel - Tedarik: | 750µA |
| Akım - Çıkış / Kanal: | 140mA |
| Güncel - Giriş Bias: | 5µA |
| Amplifikatör Tipi: | Current Feedback |
| -3dB Bant Genişliği: | 200MHz |
| Email: | [email protected] |