satın almak BYCHPS ile EL5373IUZ
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Besleme, Tek / Çift (±): | 4.75 V ~ 11 V, ±2.38 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Gerilim - Giriş Ofset: | 3mV |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 24-QSOP |
| Dönüş oranı: | 1100 V/µs |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | 24-SSOP (0.154", 3.90mm Width) |
| çıkış Tipi: | Differential |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| Devre sayısı: | 3 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 7 Weeks |
| Üretici parti numarası: | EL5373IUZ |
| Genişletilmiş Açıklama: | Differential Amplifier 3 Circuit Differential 24-QSOP |
| Açıklama: | IC OPAMP DIFF 450MHZ 24QSOP |
| Güncel - Tedarik: | 12mA |
| Akım - Çıkış / Kanal: | 50mA |
| Güncel - Giriş Bias: | 13µA |
| Amplifikatör Tipi: | Differential |
| -3dB Bant Genişliği: | 450MHz |
| Email: | [email protected] |