satın almak BYCHPS ile ELC11D471F
Garanti ile satın alın
| tip: | Wirewound |
|---|---|
| Hata payı: | ±10% |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | Radial Lead |
| Boyut / Boyut: | 0.453" Dia (11.50mm) |
| perdeleme: | Unshielded |
| Dizi: | ELC11D |
| Puanlar: | - |
| Q 'Frekans: | - |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Radial, Vertical Cylinder |
| Çalışma sıcaklığı: | - |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Malzeme - Çekirdek: | Ferrite |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 14 Weeks |
| Üretici parti numarası: | ELC11D471F |
| İndüktans: | 470µH |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.547" (13.90mm) |
| Frekans - Deney: | 10kHz |
| Frekans - Rezonans Öz: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | 470µH Unshielded Wirewound Inductor 820mA 490 mOhm Radial, Vertical Cylinder |
| Açıklama: | FIXED IND 470UH 820MA 490 MOHM |
| DC Direnç (DCR): | 490 mOhm |
| Güncel Beğeni: | 820mA |