satın almak BYCHPS ile ELF-18D450H
Garanti ile satın alın
| Gerilim Oylama - DC: | - |
|---|---|
| Gerilim Oylama - AC: | - |
| Boyut / Boyut: | 0.984" L x 0.709" W (25.00mm x 18.00mm) |
| Dizi: | V |
| Puanlar: | - |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Vertical, 4 PC Pin |
| Diğer isimler: | ELF18D450H PLK1207 |
| Çalışma sıcaklığı: | - |
| Satır Sayısı: | 2 |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | ELF-18D450H |
| İndüktans @ Frekans: | - |
| Empedans @ Frekansı: | - |
| Yükseklik (Max): | 1.173" (29.80mm) |
| filtre Türü: | - |
| Özellikler: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | 2 Line Common Mode Choke Through Hole 500mA DCR 1.332 Ohm (Typ) |
| Açıklama: | COMMON MODE CHOKE 500MA 2LN TH |
| DC Direnci (DCR) (Maks.): | 1.332 Ohm (Typ) |
| Kart Kalınlığı (mm): | 500mA |
| Onaylar: | - |
| Email: | [email protected] |