satın almak BYCHPS ile ELJ-SA101KF
Garanti ile satın alın
| tip: | - |
|---|---|
| Hata payı: | ±10% |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | - |
| Boyut / Boyut: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| perdeleme: | Shielded |
| Dizi: | SA |
| Puanlar: | - |
| Q 'Frekans: | 40 @ 1.5MHz |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 1210 (3225 Metric) |
| Diğer isimler: | ELJSA101KF PCD1109TR |
| Çalışma sıcaklığı: | - |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Malzeme - Çekirdek: | - |
| Üretici parti numarası: | ELJ-SA101KF |
| İndüktans: | 100µH |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.094" (2.40mm) |
| Frekans - Deney: | 1MHz |
| Frekans - Rezonans Öz: | 10MHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | 100µH Shielded Inductor 5mA 7 Ohm Max 1210 (3225 Metric) |
| Açıklama: | FIXED IND 100UH 5MA 7 OHM SMD |
| DC Direnç (DCR): | 7 Ohm Max |
| Güncel Beğeni: | 5mA |