satın almak BYCHPS ile EMIF06-HSD03F3
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Anma: | - |
|---|---|
| değerler: | L = 1nH, C = 2.5pF |
| tip: | Low Pass |
| teknoloji: | RLC |
| Boyut / Boyut: | 0.094" L x 0.043" W (2.40mm x 1.10mm) |
| Dizi: | EMIF |
| Direnç - Kanal (Ohm): | 1 |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 17-WFBGA, FCBGA |
| Diğer isimler: | 497-15334-2 EMIF06-HSD03F3-ND |
| Çalışma sıcaklığı: | -30°C ~ 85°C |
| Kanal Sayısı: | 6 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 7 Weeks |
| Üretici parti numarası: | EMIF06-HSD03F3 |
| Yükseklik: | 0.026" (0.65mm) |
| filtre Sipariş: | 3rd |
| Genişletilmiş Açıklama: | RLC EMI Filter 3rd Order Low Pass 6 Channel L = 1nH, C = 2.5pF 17-WFBGA, FCBGA |
| ESD Koruma: | Yes |
| Açıklama: | FILTER RLC 1NH/2.5PF ESD SMD |
| Geçerli: | - |
| Merkez / Kesme Frekansı: | - |
| Zayıflama Değeri: | - |
| Uygulamalar: | Data Lines for Mobile Devices |
| Email: | [email protected] |