satın almak BYCHPS ile EP01CV
Garanti ile satın alın
| Gerilim - İleri (Vf) (Max) @ Eğer: | 4V @ 200mA |
|---|---|
| Gerilim - DC Ters (Vr) (Max): | 1000V (1kV) |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | - |
| hız: | Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed |
| Dizi: | - |
| Ters Toparlanma Süresi (TAR): | 200ns |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | Axial |
| Diğer isimler: | EP01CV DK |
| Çalışma Sıcaklığı - Bağlantı: | -40°C ~ 150°C |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 12 Weeks |
| Üretici parti numarası: | EP01CV |
| Genişletilmiş Açıklama: | Diode Standard 1000V (1kV) 200mA Through Hole |
| diyodu, tip: | Standard |
| Açıklama: | DIODE GEN PURP 1KV 200MA AXIAL |
| Güncel - Kaçak @ VR Ters: | 5µA @ 1000V |
| Güncel - Ortalama Rektifiye (Io): | 200mA |
| Vr, F @ Kapasitans: | - |
| Email: | [email protected] |