satın almak BYCHPS ile ERA-2HEC1202X
Garanti ile satın alın
| Hata payı: | ±0.25% |
|---|---|
| sıcaklık Katsayısı: | ±25ppm/°C |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 0402 |
| Boyut / Boyut: | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) |
| Dizi: | ERA-2H |
| Direnç (Ohm): | 12k |
| Güç (Watt): | 0.063W, 1/16W |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 0402 (1005 Metric) |
| Diğer isimler: | ERA2HEC1202X |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 125°C |
| Sonlandırmalarında Sayısı: | 2 |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 13 Weeks |
| Üretici parti numarası: | ERA-2HEC1202X |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.016" (0.40mm) |
| Özellikler: | - |
| Başarısızlık oranı: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | 12k Ohm ±0.25% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Thin Film |
| Açıklama: | RES SMD 12K OHM 0.25% 1/16W 0402 |